3 oktober 2024

“ De vlotte communicatie en flexibiliteit maakte het verschil ”

Aanrijdbeveiliging Nederland heeft recent met succes diverse producten geleverd en geïnstalleerd voor VTTI Bio-Energy in Tilburg, waaronder vangrails, rampalen, verkeersborden, verkeersdrempels en belijning. Na een grondige locatiescan en een advies op maat werd de opdracht uitgevoerd naar volle tevredenheid van Jeroen van VTTI. Hij koos specifiek voor Aanrijdbeveiliging Nederland op basis van eerdere positieve ervaringen van een collega en beoordeelde de kwaliteit van de geleverde producten en diensten met een indrukwekkende 9.

Tevredenheid over service en samenwerking

Jeroen gaf in een klanttevredenheidsonderzoek aan zeer tevreden te zijn met verschillende aspecten van de dienstverlening, zoals de algemene ervaring, service, snelheid van levering en de nazorg. Vooral de “vlotte communicatie en flexibiliteit” werden door hem geprezen als een van de prettigste onderdelen van de samenwerking. Hij benadrukte dat het proces soepel verliep en dat hij zelf weinig tijd hoefde te investeren: “De makkelijke samenwerking en het feit dat ik er zelf weinig tijd in hoefde te stoppen,” waren voor hem belangrijke redenen voor zijn tevredenheid.

Een klantgericht proces van begin tot eind

Aanrijdbeveiliging Nederland start elk project met een locatiescan, gevolgd door een op maat gemaakt advies dat specifiek is afgestemd op de behoeften van de klant. Voor VBTI resulteerde dit in een volledige installatie van diverse aanrijdbeveiligingsoplossingen. Tijdens de uitvoering werden er, op verzoek van Jeroen, enkele aanpassingen gedaan om aan hun specifieke wensen te voldoen. Dit werd zeer gewaardeerd: “Tijdens de montage zijn nog kleine aanpassingen gedaan zoals gevraagd.”

Aanbeveling van een tevreden klant

Jeroen gaf aan dat het zeer waarschijnlijk is dat hij Aanrijdbeveiliging Nederland zou aanbevelen aan anderen. Hij gaf een score van 9 op 10 voor de kans dat hij het bedrijf zou aanraden aan anderen binnen zijn netwerk. De voornaamste redenen hiervoor zijn “de makkelijke samenwerking, vlotte communicatie en het feit dat ik er zelf weinig tijd in hoefde te stoppen.”

Aanrijdbeveiliging Nederland streeft ernaar om elke klant van begin tot eind te ontzorgen, met als doel dat de geleverde producten en diensten niet alleen aan de verwachtingen voldoen, maar deze zelfs overtreffen. De positieve ervaring van VBTI en Jeroen is hier een perfect voorbeeld van.

Geel-zwarte rampaal geplaatst als opvallende aanrijdbeveiliging bij bedrijfslocatie
Tilburg Foto's 112

Project starten?

Benieuwd hoe wij ook uw locatie kunnen beveiligen? Start net als onze tevreden klanten een project met Aanrijdbeveiliging Nederland! Wij komen graag bij u langs voor een gratis locatiescan om de mogelijkheden te bespreken of neem contact met ons op.

Plan gratis locatiescanContact